Pasek testowy BRITA, czyli jak twarda jest Twoja woda

Dziś otrzymałam pasek testowy BRITA i dzięki niemu będę  mogła sprawdzić jak twarda jest moja woda w kranie.Zaczynamy testowanie!

Najpierw, zanim przygotuję zestaw testowy, zapraszam do zapoznania się z tabelką twardości wody.
Zestaw jest już gotowy. Teraz przeprowadzę eksperyment.


Przed zanurzeniem paska testowego BRITA w wodze, ma on na końcu kolor czerwony.Następnie zanurzam pasek testowy BRITA w szklance wody. Już po chwili pasek zmienia kolor na delikatny zielony.Po 1 minucie kolor paska testowego BRITA jest bardziej zielony.Gdy przyłożę pasek testowy BRITA do tabelki twardości wody, to odpowiada to trzeciemu od góry kolorowi. Wynika z tego, że mam twardą wodę. To potwierdziło tylko to, co już wiedziałam wcześniej, gdyż zawsze świeżo umyty zlew na drugi dzień był zakamieniony tak, jakbym go tydzień nie myła.Tutaj możesz zamówić pasek testowy BRITA i sprawdzić jak twarda jest Twoja woda.


Pasek testowy BRITA, czyli jak twarda jest Twoja woda Pasek testowy BRITA, czyli jak twarda jest Twoja woda Reviewed by Testowania Czas on 07:00:00 Rating: 5

1 komentarz:

  1. Woda w Polsce nie jest jednakowej TWARDOŚCI - tak jak w większości krajów na świecie. TWARDOŚĆ zależy od...miejsca, gdzie żyjemy i robimy test. I tak np. w Warszawie twardość wody jest 250-270, czyli ŚREDNIO TWARDA. Ale nie we wszystkich dzielnicach jest taka woda ! Np. w dzielnicy Radość woda jest 190, czyli BARDZO MIĘKKA. W Krakowie woda jest 350, czyli TWARDA. Ale to też zależy w jakiej dzielnicy Krakowa. Testy trzeba zrobić samemu a nie sugerować się testem jaki zobaczymy w internecie - chyba, że mieszkamy w okolicy tego co robił ten internetowy test.

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.