Optrex ActiMist spray na zamknięte powieki - opinie

Przyszedł czas na wyniki testów Optrex ActiMist spray na zamknięte powieki, o którym pisałam tutaj. Optrex ActiMist spray na zamknięte powieki dostępny jest w szklanym atomizerze o pojemności 10 ml (ok. 100 dawek), opakowanym w kartonowe pudełeczko. Ma postać lekko mętnego płynu.Występuje w dwóch wersjach: różowej i zielonej. Wersja różowa przeznaczona jest dla oczu suchych i podrażnionych i właśnie tę wersje testowałam. Wersja zielona dedykowana jest oczom zmęczonym i odczuwającym dyskomfort.

Skład produktu (wersja różowa):
- lecytyna sojowa,
- chlorek sodu,
- etanol,
- fenoksyetanol,
- palmitynian witaminy A,
- witamina E,
- woda oczyszczona.

A teraz kilka danych od producenta. Spray Optrex aplikuje się na zamknięte powieki. Można go stosować także na soczewki kontaktowe oraz na makijaż. Może być używany przez wiele osób, do 6 miesięcy po otwarciu. Działa do 4 godzin przynosząc natychmiastowa ulgę. Stabilizuje naturalny film łzowy, chroni przed utratą nawilżenia.

Zaletą Optrex spray jest to, że może być używany przez kilka osób czy to w domu, czy w biurze. Bardzo często, pracując przy komputerze, bolą i pieką nam oczy jednak nie zawsze mamy pod ręką krople do oczu. Jeżeli ktoś w pracy będzie miał Optrex ActiMist spray na zamknięte powieki z pewnością nam pożyczy, bez żadnej obawy o swoje zdrowie. Fajną sprawą jest aplikacja na makijaż, która go nie rozmazuje. Na soczewki kontaktowe nie stosowałam go, gdyż noszę wyłącznie okulary. Działa bardzo szybko. Po krótkiej chwili od zastosowania spray przynosi ulgę i czujemy się wyspani. Początkowo aplikacja na powieki sprawiała mi trudność, gdyż ciężko było trafić sprayem w zamknięte oko oraz głowa automatycznie cofała się. Ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia. Gdy za szybko próbowałam otworzyć oczy, zanim spray wysechł, oczy delikatnie mi piekły.

Cena: ok. 40 zł

Optrex ActiMist spray na zamknięte powieki - opinie Optrex ActiMist spray na zamknięte powieki - opinie Reviewed by Testowania Czas on 20:41:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.