Marble Run Maxi 6588 od Quercetti

Nie wiem czy widzieliście zabawkę jaką jest Marble Run Maxi 6588 od Quercetti. Zabawka ta oprócz tego, że bawi dzieci i dorosłych, to jeszcze uczy logicznego myślenia.Marble Run Maxi 6588 to zestaw 213 elementów, z którego buduje się tory dla kulek. To, jakie tory zbudujemy zależy tylko od nas. Można zbudować dwa tory i urządzić wyścig kulek, jeden lub kilka. Toru dla kulek nie da zbudować się bez wyobraźni i ruszenia główką ;)


Marble Run Maxi 6588 jest przeznaczony dla dzieci 8+ ze względu na wielkość toru, jaki można zbudować przy pomocy tego zestawu. Jednak już mniejsze dziecko poradzi sobie z budową mniejszych torów. Większe tory można budować przy pomocy rodziców. Jest to fajny sposób na spędzenie ze sobą trochę czasu :). Mniejsze dzieci mogą być pomocne przy wrzucaniu kulek i biciu "Brawo!!!!".

Jeżeli jeszcze nie widzieliście jak działa Marble Run lub chcecie zobaczyć to jeszcze raz, zapraszam na film.Cena: 180 zł

Producent: Quercetti

Marble Run Maxi 6588 od Quercetti Marble Run Maxi 6588 od Quercetti Reviewed by Testowania Czas on 12:50:00 Rating: 5

2 komentarze:

 1. miłego testowania:)

  http://pomidorova.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Najlepszymi testerami są jednak dzieci. I to one już jaś czas temu przetestowały Marble. Polecam każdemu :)

   Usuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.