Transformers - Construct Bots Dinobot Riders AUTOBOT DRIFT

Dziś również będzie zabawkowo. Trochę się pogubiłam wpisując nazwę zabawki, ale dzieciom nie sprawia to najmniejszego problemu. Dziś przedstawię Wam nowy nabytek mojego synka, który zabrał dziś do przedszkola w ramach zabawkowego czwartku, kiedy to można przynieść do przedszkola swoją zabawkę. Zabawka ta nazywa się Transformers Construct Bots Dinobot Riders AUTOBOT DRIFT.

Ufff... Jedziemy dalej.


Transformers Construct Bots Dinobot Riders AUTOBOT DRIFT znajduje się w strunowej saszetce. W środku, po otwarciu, znajduje się 18 elementów do złożenia wraz z instrukcją.

Po złożeniu powstaje  groźny Transformers.
Gdy tylko dziecko znudzi się figurką może w łatwy sposób zmienić go w autko.
Gdy autko się już znudzi, można zmienić je z powrotem w Transformersa.


Trzeba tylko uważać, gdyż synek nie bardzo wiedział jak zmienić autko w Transformersa i użył za dużo siły. Wobec czego jedna część została ułamana. Ale i tak niczemu to nie przeszkadza. Całe szczęście :)

Synek już od dawna prosił o Transformersa, jednak cena standardowa zabawki jest trochę wygórowana. Gdy zobaczyłam Transformersa w  wyprzedaży w Tesco za ok. 12 zł, od razu go kupiłam.

Cena: ok. 43 zł

Producent: HasbroTransformers - Construct Bots Dinobot Riders AUTOBOT DRIFT Transformers - Construct Bots Dinobot Riders AUTOBOT DRIFT Reviewed by Testowania Czas on 10:31:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.