Latająca Dyskopiłka Junior świecąca w ciemności od Epee

Czy kiedykolwiek zdarzyło się Wam kupić prezent dla dziecka z okazji Dnia Taty? Tak, dobrze widzicie. Z okazji Dnia Taty, a nie z okazji Dnia Dziecka. Otóż za piękną laurkę, składającej się z  9 kartek formatu A4, posklejanych taśmą bezbarwną, przedstawiającą planety, moje starsze dziecko dostało prezent. W sumie prezent nie był tylko dla niego, gdyż oboje z siostrą bawili się nim i nadal się bawią.Prezent ten to latająca Dyskopiłka Junior, świecąca w ciemności firmy Epee. Przeznaczona jest do rzucania i łapania, dla dzieci 5+, jednak moja roczna córeczka świetnie się nią bawi ze swoim starszym bratem. Ona jest miłośniczką piłek małych i dużych. A jeżeli do tego może pobawić się ze starszym bratem to jest mega frajda.Dyskopiłka występuje w 4 kombinacjach kolorystycznych:

- fioletowo- czarna,
- czarno-żowa,
żółto-niebieska,
- fioletowo-pomarańczowa.

Uwagi od producenta


Po wyjęciu z opakowania dysk nie do końca może przekształcić się w piłkę, jednak po krótkim czasie zabawy, powinien przybrać odpowiednią formę. Pomoże też pozostawienie kuli na pełnym słońcu przez 15 minut. Można też umieścić piłkę pod kranem i polewać ją ciepłą wodą przez 30 sekund.


Przed rozpoczęciem gry należy usunąć sznurek z piłki. Nadmierna wilgoć, piasek lub kurz mogą spowolnić przemianę dysku w piłkę. W razie zabrudzenia można delikatnie oczyścić przyssawkę wraz z mocowaniami.

Dyskopiłka świecąca w ciemności

Aby uzyskać lepszy efekt świecenia Dyskopiłki w ciemności zaleca się naświetlenia zabawki bezpośrednio pod źródłem światła przez co najmniej 10 sekund.

Proponowane gry dla 2 lub więcej graczy


Piłka parzy

Cel gry: Pozostać ostatnim graczem w grze.


Przed rozpoczęciem gry wszyscy stają lub siadają w kółku, twarzą skierowaną do siebie. Jedna osoba formuje z piłki dysk i przekazuje pozostałym graczom zgodnie z ruchem wskazówek zegara. W pewnym momencie dysk przekształci się w piłkę. Odpada ten, kto pierwszy dotknie piłki. Zabawa kończy się, gdy zostanie jedna osoba, która wygrywa.


Głupi Jaś

Cel gry: Nie dać złapać piłki środkowemu graczowi.


Przed rozpoczęciem gry zostaje wybrana jedna osoba, która staje w środku, między zawodnikami. Ci rzucają dysk i łapią tylko piłkę. Środkowy gracz łapie dysk lub piłkę. Jeżeli mu się uda złapać, na jego miejsce wchodzi osoba, która ostatnia dotknęła dysku.

Jak czyścić dyskopiłkę


Dyskopiłka od używania w domu czy na dworze może się zabrudzić i przestaje działać tak jak nowa. Przylepiec umieszczony w środku piłki nie trzyma już tak mocno i dysk od razu przemienia się w piłkę. Co należy zrobić w tej sytuacji? Umieszczamy dyskopiłkę pod strumieniem wody tak, aby opłukać przylepiec znajdujący się w środku piłki i czekamy aż wyschnie. Piłka działa jak nowa.

Cena: ok. 23 zł w BiedronceLatająca Dyskopiłka Junior świecąca w ciemności od Epee Latająca Dyskopiłka Junior świecąca w ciemności od Epee Reviewed by Testowania Czas on 10:19:00 Rating: 5

1 komentarz:

  1. I am regular visitor, how are you everybody? This article posted
    at this web page is really good.

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.