Śniadanie testerów, czyli płatki zbożowe z Biedronki

Trochę zeszło mi napisanie tego posta, choć smakowite testowanie płatków zbożowych z Biedronki dawno zakończone. Powodem był brak czasu, weny i inne okoliczności ;)W ramach przypomnienia: do testowania otrzymałam 3 opakowania płatków zbożowych o wadze 100 gkuleczki czekoladowo-malinowekółeczka owocowekuleczki czekoladowo-bananowe.

Wszystkie płatki zbożowe były bardzo pyszne. Każdy z testujących w domu wybrał swój ulubiony smak. Nie było takiego smaku, którego w ogóle nie dałoby się zjeść. Wszystkie nazwy oddają smak płatków zbożowych. Poza tym wszystkie płatki zawierają naturalne barwniki i nawet mała alergiczka mogła spokojnie zjeść płatki (poza czekoladowymi). Jedyną rzeczą, do której można się przyczepić to fakt, że płatki są jedynie otoczone danym smakiem z zewnątrz, a wewnątrz są białe (poza czekoladowymi, które są w środku delikatnie zabarwione). Wszystkie wyżej wymienione płatki zbożowe są wzbogacone witaminami i żelazem.


Poniżej płatki zbożowe umieszczone zostały w kolejności nieprzypadkowej. Zaczynamy od najlepszych...

Miejsce 1


Kółeczka owocowe wszystkim zasmakowały i jako pierwsze się skończyły (szkoda). Mało słodkie (wielki plus), mała alergiczka nie dostała po nich wysypki, a wcinała, aż się jej uszy trzęsły, wykrzykując przy tym "Da!".

Skład, wartość odżywcza, witaminy i składniki mineralne


Miejsce 2Kuleczki czekoladowo-malinowe, jak sama nazwa wskazuje mają smak maliny i czekolady. Bardzo fajne połączenie smaków. Szkoda tylko, że płatki są otoczone smakiem z zewnątrz, tak samo jak poprzednie. Również nie są przesłodzone.

Skład, wartość odżywcza, witaminy i składniki mineralne
Miejsce 3


Teraz ostatnie, czekoladowo-bananowe kuleczki. Nazwa płatków odzwierciedla ich smak. Płatki dostały ostatnie miejsce, choć nie oznacza to, że są złe. Po prostu nie przepadam za bananami i dlatego dostały właśnie to miejsce. Synek się nimi zajadał, a on uwielbia banany.

Skład, wartość odżywcza, witaminy i składniki mineralne


Tutaj znajdziecie ranking płatków zbożowych stworzony przez 1000 Testerów.Śniadanie testerów, czyli płatki zbożowe z Biedronki Śniadanie testerów, czyli płatki zbożowe z Biedronki Reviewed by Testowania Czas on 21:13:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.