Recenzja: Klocki Lego Duplo 10819 "Mój pierwszy ogród"

Klocki Lego Duplo 10819 "Mój pierwszy ogród" zostały przetestowane przez małą testerkę. Przeznaczone są dla dzieci w wieku 1,5-5 lat, jednak 6-latek i 7-latka równie dobrze bawili się klockami.Zacznijmy od początku. To jest nasza mała testerka. Testerka ma 22 miesiące. Testerka oprócz tego, że lubi klocki, uwielbia też piłkę nożną, fikołki, pływanie, wspinanie i malowanie.Testerka już nie może doczekać się kiedy wyciągnie klocki z opakowania.Ale zanim jej w tym pomogę, zobaczmy jakie elementy zawiera opakowanie klocków Lego Duplo 10819 "Mój pierwszy ogród".W pudełku znajdowały się dwie paczuszki z klockami, instrukcja oraz kilka elementów, które były luzem.Po rozpakowaniu wszystko wyglądało tak jak poniżej.


I zaczęłyśmy budować nasz pierwszy ogród. Świeci słonko, słoneczniki dojrzewają, pszczółki bzyczą...A gdzie podział się zajączek?O! Tu się schował.


To może teraz posiejemy i zasadzimy warzywa: pomidory, ziemniaki, marchewki.Teraz pada deszczyk i podleje nam nasze warzywka. Tylko uwaga na robaczka, bo jeszcze nam wszystko zje.O! Jest i konewka. Mała testerka od razu wiedziała do czego służy. Początkowo tylko udawała, że podlewa, a później poszła do łazienki, nalała sobie do niej wody i podlewała klocki naprawdę. Gdy zamknęłam drzwi do łazienki, to pod pretekstem "sisi" szła z ukrytą w rękach konewką. I dalej nalewała sobie wody do niej...Testerka widząc taczkę zrobiła z niej wózek. Włożyła chłopczyka do taczki i go woziła. Ciekawe dlaczego? Przecież sam sobie dobrze radzi z taczką. Jego rączki doskonale do niej pasują.Ludzki chłopca i dziewczynki są mniejsze od standardowych ludzików klocków Lego Duplo. Słodkie dzieciaki :)Klocki Lego Duplo 10819 "Mój pierwszy ogród" są kolorowe, duże, idealnie pasują do małych rączek. Dzięki temu zestawowi można nauczyć dziecko skąd biorą się warzywa, jak się o nie troszczyć oraz jak pogoda, robaczki i zwierzątka wpływają na nasz ogród. 

W naszym przypadku klocki Lego Duplo "Mój pierwszy ogród" to strzał w dziesiątkę.

Cena: ok. 80 zł

#DUPLOFanFun
Recenzja: Klocki Lego Duplo 10819 "Mój pierwszy ogród" Recenzja: Klocki Lego Duplo 10819 "Mój pierwszy ogród" Reviewed by Testowania Czas on 10:35:00 Rating: 5

3 komentarze:

 1. My mamy Pierwszą ciężarówke i plac zabaw i synek jest nimi zachwycony.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My akurat nie mamy tych zestawów. Ale zachowały się jeszcze klocki po starszym synku, bo są wytrzymałe. Także kolekcja powiększyła się :)

   Usuń
 2. Jak widać test był bardzo udany. Klocki przetrwały :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.