AVG Ultimate - bezpieczeństwo i wydajność Twoich urządzeń

Kilkanaście lat temu chodziło się do kafejek internetowych, aby skorzystać z internetu. Obecnie, prawie każdy z nas ma internet w domu. Bardzo często korzystamy również  z Wi-Fi w różnych miejscach i łączymy się z internetem przy użyciu własnego laptopa, tabletu czy smartfona. Każde takie urządzenie potrzebuje ochrony antywirusowej, gdy dokonujesz zakupów online, korzystasz z bankowości internetowej, oglądasz filmy, szukasz i surfujesz po sieci, pobierasz muzykę czy dokumenty, piszesz maile, a nawet korzystasz z komunikatora.


antywirus

Taką ochronę daje AVG Ultimate, który równocześnie zapewnia bezpieczeństwo i wydajność Twoich urządzeń. AVG Ultimate to nie tylko sam antywirus, to pakiet programów dla wszystkich urządzeń w Twoim domu, które zapewniają ochronę antywirusową. To także 30 narzędzi służących do porządkowania i przyspieszania komputera. Kupujesz jedną licencję i używasz jej na wszystkich urządzeniach jednocześnie: komputerach PC, z Androidem, a nawet Mac i to bez limitu stanowisk.

antywirus

AVG Ultimate dzięki innowacyjnemu połączeniu wszystkich funkcji AVG AntiVirus i AVG PC TuneUp (AVG Cleaner dla systemów Android i MAC), nie tylko chroni urządzenie, ale także przyspiesza je i poprawia wydajność. PC TuneUp pozwala na wyłączenie niepotrzebnych aplikacji oraz na zwolnienie dodatkowego miejsca na dysku np. poprzez znalezienie zduplikowanych plików i usunięcie ich. Natomiast AntiVirus to ochrona antywirusowa na każdym poziomie, przed wszystkimi zagrożeniami, a także ochrona poczty i bezpieczne zakupy online.

antywirus

AVG Ultimate to również wygoda, ponieważ bezpieczeństwem wszystkich urządzeń podłączonych do internetu zarządzasz za pomocą jednego panelu AVG Zen. Zarządzanie ochroną urządzeń, prywatnością i wydajnością odbywa się online za pomocą Twojego komputera, a reszta urządzeń może znajdować się poza domem. Ważne, aby były one zalogowane do konta. AVG Ultimate to także wydajność, ponieważ za pomocą jednej licencji możesz chronić i przyspieszyć komputery, smartfony czy tablety.

antywirus


antywirus

Wszystko brzmi skomplikowanie, ale wcale takie nie jest. Panel AVG Zen jest bardzo intuicyjny i dedykowany jest dla osób, które nie mają doświadczenia w obsłudze komputerów. Podobnie wygląda sama instalacja oprogramowania. Program instaluje się praktycznie sam. Podczas instalacji oprogramowania musisz tylko założyć swoje konto AVG podając adres email. Konto to będzie później potrzebne, by za pomocą Twojego komputera zarządzać wszystkimi dodanymi urządzeniami.

antywirus

Dla czytelników bloga przygotowano specjalny kupon zniżkowy, który daje 30% zniżki na zakup programu AVG Ultimate.

antywirus

Jak wykorzystać kupon

Po kliknięciu w przycisk KUP TERAZ na stronie AVG Ultimate zostaniemy przekierowani na stronę zamówienia. Kupon wprowadzamy w pole znajdujące się w lewym, dolnym rogu. Następnie klikamy w pomarańczowy przycisk ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE. I gotowe.

antywirus

Jeżeli nadal nie wiesz jaki pakiet wybrać dla ochrony urządzeń w Twoim domu, przygotowana jest specjalna ankieta, która pomoże dobrać program adekwatny do Twoich potrzeb. Wystarczy kliknąć DALEJ na poniższym obrazku, odpowiedzieć na kilka prostych pytań, a na koniec ankiety pojawi się pakiet dedykowany dla Twoich potrzeb.antywirus


Artykuł powstał przy współpracy z trybawaryjny.pl

AVG Ultimate - bezpieczeństwo i wydajność Twoich urządzeń AVG Ultimate - bezpieczeństwo i wydajność Twoich urządzeń Reviewed by Testowania Czas on 07:02:00 Rating: 5

10 komentarzy:

 1. Ten program z pewnością przyda się niejednej osobie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawy program, nie słyszałam o nim wcześniej

  OdpowiedzUsuń
 3. Znam ten program i miałam okazję go używać :) Naprawdę w porządku. Teraz mam jakiś inny akurat ;) Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak kupię laptopa to wtedy się zainteresuje :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czytałam już o tym programie wiele dobrego :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jesli jest rzeczywiscie skuteczny to warto w niego zainwestowac

  OdpowiedzUsuń
 7. U mnie takimi tematami zajmuje się mąż ;)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.