Testowanie produktów na familie.pl

Kilkakrotnie testowałam już produkty na portalu familie.pl. Do tej pory testowanie produktów na familie.pl znajdowało się w zakładce "Konkurs". Obecnie na stronie powstał serwis, gdzie można testować różne produkty dla siebie, dziecka i całej rodziny. W zakładce „TESTUJEMY” znajdziesz aktualne testowane produkty. Aby zapisać się do testowania produktów musisz mieć zarejestrowane konto na portalu. Następnie uzupełniasz swoje dane oraz odpowiadasz na pytanie konkursowe. Nie zapomnij o przeczytaniu regulaminu testu. I gotowe.

Po przetestowaniu produktu musisz koniecznie podzielić się opinią o nim, aby inne osoby mogły dowiedzieć się czy dany produkt jest właśnie dla nich.


Aktualnie w serwisie trwa akcja "Zimowa pielęgnacja". Możesz przetestować kremy nawilżające oraz regenerujące marki Anida, które idealnie ochronią skórę twarzy przed mrozem, wiatrem i śniegiem. Zostań jedną z 50 testerek i wybierz jeden z pięciu rodzajów kremów. Być może to Ty będziesz szczęśliwą Testerką.
Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 21.02.2017 r.
Wyłonienie zwycięzców nastąpi w dniu 24.02.2017 r.

Testowanie produktów na familie.pl Testowanie produktów na familie.pl Reviewed by Testowania Czas on 09:41:00 Rating: 5

12 komentarzy:

 1. Z chęcią bym przetestowała taki kremik. Dziękuję za informacje. Nie słyszam o tym portalu, a wydaje się być suuper! Strzał w dziesiątkę! :)
  PS: Czy żebym mogła wziąć udział i się zgłosić muszę się rejestrować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej tak, bo w regulaminie jest napisane, że "Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna posiadająca konto na portalu Familie.pl.".

   Usuń
 2. A ja już się zgłosiłam wcześniej ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. OOO tego portalu jeszcze nie znaaamm ;p zaraz się zarejestruje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. gdybym nie miała tyle mazideł;p

  OdpowiedzUsuń
 5. Portal znam ale o akcjach testowania nie wiedziałam. Jeśli pojawi się coś ciekawego na pewno się zgłoszę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Tej stronki jeszcze nie znam, ale chętnie zajrzę w wolnej chwili :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.