Wydawaj i otrzymuj zwrot pieniędzy za zakupy z Refunder.pl

Bardzo dużo rzeczy kupuję online, ze względu na oszczędność czasu i pieniędzy. Poza tym nie lubię przeciskać się wśród tłumu ludzi, a później stać w kolejkach. Szkoda na to czasu. Dlatego siadam wieczorem, otwieram laptopa i buszuję w sieci. Wiele prezentów zamawiam online i odbieram je w sklepach stacjonarnych, ponieważ nie dość, że produkty są tańsze, to jeszcze mam pewność, że znajdę je w sklepie i nie muszę przeczesywać każdej półki w poszukiwaniu tego czego chcę. A co Ty na to, jeżeli podczas takich zakupów otrzymasz zwrot części wydanych pieniędzy? Brzmi nieźle. Prawda?Wydawaj i otrzymuj zwrot pieniędzy za zakupy z Refunder.pl


Takie możliwości zapewnia serwis Refunder.pl, który zwraca część pieniędzy za zakupy online zrobione w jednym z 545 dostępnym u nich sklepów. Wybór sklepów jak i asortymentu jest szeroki. Możesz kupić kosmetyki, książki, zabawki, jedzenie, części samochodowe, bilet lotniczy, czy też zabookować hotel. Aktualnie  możesz uzyskać 5% zwrot za rezerwację noclegu na Hotels.com i to na całym świecie. Wypłata następuje po opłaconej i wykorzystanej rezerwacji.


Zwrot pieniędzy jest liczony nawet wtedy, kiedy sklep zorganizuje wyprzedaż. Aby zacząć otrzymywać zwrot za zakupy online należy zarejestrować się w serwisie zupełnie za darmo. Przy każdym zakupie możemy zobaczyć ile % lub zł zwrotu otrzymamy za zrobione zakupy. Wszystko jest proste i przejrzyste.


Ważne jest, aby podczas zakupów przechodzić na stronę sklepu poprzez serwis Refunder i nie klikać na inne strony w międzyczasie. Tylko wtedy zwrot będzie naliczony. Jeżeli nie chcesz lub nie będziesz pamiętać o przechodzeniu na strony sklepów poprzez serwis, możesz zainstalować wtyczkę Refunder, ale przed dokonaniem zakupu musisz aktywować Zwrot. Używaj tylko kodów rabatowych pochodzących z serwisu, inaczej zakup nie zostanie zatwierdzony. Przy robieniu zakupów musisz mieć wyłączonego Adblocka, inaczej Twoje zakupy nie zostaną zarejestrowane. Upewnij się także, czy Twoja przeglądarka ma włączoną obsługę ciasteczek, czyli cookies. Zwrotu kasy nie można również uzyskać za część zakupu, która została opłacona przez bon prezentowy, punkty itp.


A teraz coś co z pewnością bardzo Cię interesuje, a mianowicie wypłata pieniędzy. Jeżeli na swoim koncie uzbierasz przynajmniej 45 zł, w sekcji "Gotowe do wypłaty" możesz dokonać przelewu środków na konto bankowe lub konto PayPal.


Jeżeli zarejestrujesz się w serwisie klikając w poniższy obrazek i dokonasz zakupu za minimum 50 zł otrzymasz zwrot w wysokości 25 zł na pierwszy zakup. 
To idziemy na zakupy!


#refunder #zmniejszkoszty

Artykuł powstał przy współpracy z Refunder.pl

Wydawaj i otrzymuj zwrot pieniędzy za zakupy z Refunder.pl Wydawaj i otrzymuj zwrot pieniędzy za zakupy z Refunder.pl Reviewed by Testowania Czas on 07:00:00 Rating: 5

9 komentarzy:

 1. Super! Nie wiedziałam, że takie coś istnieje. Naprawdę warto skorzystać :) Opłaca się :)
  Pozdrawiam ciepło! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny pomysł, że wcześniej na taką akcję się nie natknełam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super sprawa!

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wiedziałam wcześniej, że jest taka możliwość zwrotu pieniędzy za zakupy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Oo ciekawa opcja :) ja akurat nie korzystam z takich stron ale wiem komu mogę polecić :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja za to jestem miłośniczką sklepów stacjonarnych, wszystko mam na wyciagniecie ręki i wzroku. Ale taka opcja jest dobra i myślę że mogłabym spróbować :)

  OdpowiedzUsuń
 7. ja na stronach internetowych mało zamawiam ;p

  OdpowiedzUsuń
 8. No proszę zrobisz zakupy i jeszcze zwrócą Ci pieniądze :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.