Abonament szyty na miarę z komorkomat.pl

Większość z nas korzysta z telefonów komórkowych na abonament, na kartę, czy też w mixie. Obecnie nawet dzieci korzystają z telefonów, by móc komunikować się nie tylko z rodzicami, ale również z rówieśnikami. Zanim kupimy telefon dla siebie, czy też dla dziecka warto zapoznać się z ofertą wszystkich operatorów komórkowych.


Ile razy zmieniałeś swój abonament? Pewnie nigdy, tylko cały czas tkwisz u jednego operatora w nadziei, że przedstawi Tobie super ofertę. Nie ma na co czekać, trzeba brać sprawy w swoje ręce i poszukać odpowiedniej dla Ciebie oferty. Abonament szyty na miarę jest możliwy z porównywarką abonamentów i telefonów komorkomat.pl.

Czy wiedziałeś, że w Polsce jest więcej niż 4 operatorów komórkowych? Szczerze mówiąc ja też nie wiedziałam, ale po wejściu na stronę zdziwiłam się, że jest ich tak dużo. Nie będę ich tu wymieniać, bo to nie miejsce na reklamę. Jeżeli jesteś ciekawy, przekonaj się sam.


Dzięki porównywarce możesz bez wychodzenia z domu i tracenia czasu, przejrzeć oferty kilkunastu operatorów i wybrać tę ofertę, która jest dopasowana do Twoich potrzeb. Dzięki temu możesz dostać zdecydowanie więcej, płacąc przy tym mniej.

Oprócz tego, że porównywarka umożliwia porównanie ofert na abonament, na kartę, w mixie czy dla firm, pozwala również porównać telefony i wybrać ten jedyny, który będzie dobrze Ci służył.Na stronie nie zabraknie też działu z aktualnymi promocjami. I to wszystko dostępne jest w jednym miejscu bez wychodzenia z domu.

Znalazłeś idealną ofertę dla siebie u innego operatora? Nie chcesz zmieniać swojego aktualnego numeru telefonu? Nic straconego. Wystarczy przenieść swój aktualny numer, by Twoi znajomi byli z Tobą cały czas w kontakcie. Aby to zrobić możesz udać się do salonu operatora, przenieść numer przez internet lub telefonicznie.  


Teraz prosty przykład

Posiadasz numer w sieci A i chcesz przenieść go do sieci B to składasz wniosek w sieci B. Wniosek musisz podpisać osobiście. Jeśli zmiany operatora dokonujesz drogą elektroniczną, bądź za pomocą telefonu to komplet dokumentów musisz wypełnić w obecności kuriera. Operator musi rozpatrzyć Twój wniosek w ciągu 6 godzin, gdy osobiście zmieniasz operatora lub w ciągu 3 dni roboczych, gdy przenosisz numer przez internet lub telefonicznie.

Zanim przeniesiesz numer warto pamiętać o tym, że przeniesienie nastąpi w chwili zakończenia poprzedniego zobowiązania, dlatego najlepiej zrobić to pod koniec obowiązywania obecnej umowy, by dwa abonamenty nie nałożyły się na siebie. Przy umowie na czas nieokreślony obowiązuje okres wypowiedzenie jednego miesiąca.

Operatorzy często kuszą upominkami za przeniesienie numeru. Warto sprawdzić jakie dodatkowe korzyści oferują nam operatorzy przy porównywalnych ofertach.


Gotowy na zmiany?

Artykuł powstał przy współpracy z komorkomat.pl

Abonament szyty na miarę z komorkomat.pl Abonament szyty na miarę z komorkomat.pl Reviewed by Testowania Czas on 07:00:00 Rating: 5

8 komentarzy:

 1. Mam w planie zmienić operatora.Ciekawe co mi zaoferują.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja jestem generalnie zadowolona ze swojej sieci komórkowej i oferty, którą posiadam. Warto jednak wiedzieć, że przenoszenie numeru jest takie proste :)
  Pozdrawiam cieplutko! Udanego weekendu życzę! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobry sposób, ale myślę że mi on nie jest potrzebny:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja dopiero wzięłam telefon na abonament ale z mojej oferty jestem zadowolona ;) póki co odpowiada mi :)

  OdpowiedzUsuń
 5. O świetna sprawa. Muszę zajrzeć na tą stronę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajna sprawa :) Ja mam telefon na kartę za 30 zł ;) i mam super ofertę ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mi wystarczy pakiet w mojej sieci za 14 zł na miesiąc :) Ale nie słyszałam o takiej porównywarce :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.