Testowanie z trnd: Projekt Nowe Danonki - #DanonkiPowiedzTak

Ostatnio mam szczęście do udziału w nowych projektach. W międzyczasie okazało się, że moje dzieciaki będą testowały nowe Danonki, do czego nie trzeba było ich namawiać. Po majówce wybrałam się na zakupy, by kupić nowe Danonki. Jednak zagalopowałam się i kupiłam ich znacznie więcej niż przewidziano w projekcie. Ale spokojnie, nic się nie zmarnuje.

#danonkipowiedztak

W projekcie należało kupić 24 szt. Danonków  w nowej odsłonie o pojemności 50 g i 90 g, o czym przeczytałam dopiero po zakupach.  Kupiłam 3 opakowania Danonków o pojemności 50 g i 4 opakowania Danonków o pojemności 90 g. W sumie daje to 40 kubeczków Danonków. 

#danonkipowiedztak

Poza tym w kopercie, którą otrzymałam znalazł się przewodnik projektu  i książeczka badanie opinii, czyli standardowa zawartość.

#danonkipowiedztak

Gdy starszy synek wrócił ze szkoły od razu miał chęć na Danonki. Jego uwagę przykuły Danonki jagodowo-waniliowe. Zjadł od razu dwa. Córeczka, gdy wróciła z przedszkola również wyczaiła, że w lodówce są Danonki i nie omieszkała ich spróbować. Dwa male Danonki zamroziliśmy, by później dzieciaki zjadły Danonkowe lody. 12 Danonków zostanie rozdanych innym dzieciakom, które lubią Danonki podobnie jak moje dzieciaki.

#danonkipowiedztak

Kto z Was powiedział TAK dla Danonków?

#danonkipowiedztak

#DanonkiPowiedzTak

Testowanie z trnd: Projekt Nowe Danonki - #DanonkiPowiedzTak Testowanie z trnd: Projekt Nowe Danonki - #DanonkiPowiedzTak Reviewed by Testowania Czas on 08:20:00 Rating: 5

13 komentarzy:

 1. Mi one nie smakują :P przyszły mi na sklep z ciekawości kupiłam i takie były że zjadłam jeden kubeczek i trzy rozdałam :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystko, co od Danona - uwielbiam! :)
  Danonki zawsze były doskonałe!
  Zjadłoby się kilka, oj zjadło.
  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super gratki ;) Ja się na danonki nie zgłaszałam.

  OdpowiedzUsuń
 4. My również testujemy Nowe Danonki i córka jest zachwycona :) Najbardziej lubi Daonki Duo oraz oczywiście Danonkowe lody :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja sama chętnie jem danonki, bo są naprawdę przepyszne :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mówię #TAK Danonkom w nowej odsłonie. Idealnie gładka konsystencja. Występują w różnych smakach i dwóch wielkościach: 50 g i 90 g. Wielkość opakowania można zatem dostosować do wieku dziecka. Wygodne podczas spaceru, podróży czy wizyty z Pociechą. Moje Dzieci uwielbiają DANONKI.

  OdpowiedzUsuń
 7. #PowiedzTAK Danonkom! Moi chłopcy kochają Danonki i chętnie je zajadają. Różne smaki po podstawa ich codziennego chętnego zjadania! Moi chłopcy tylko czekają kolejnego dnia żeby dostać danonki dwa :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Chętnie je je zarówno moje dziecko jak i ja! :D Według nas sa pyszne. Dzieci, które je od nas otrzymały również zajadały się ze smakiem.Dobry skład Danonków utwierdza mnie w przekonaniu, że to dobry wybór dla mojego dziecka.
  #PowiedzTAK i #Danonki

  OdpowiedzUsuń
 9. Również testujemy nowe Danonki :) Dzieciom smakują i znikają ekspresowo ze stołu :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Danonki w nowej odsłonie polecam, mają ciekawe smaki, a dzieci zajadają się nim z apetytem. Mają bardzo dobry skład, ponieważ wszystkie Danonki składają się wyłącznie z prostych składników, pysznie smakują oraz w swoim składzie nie mają syropu glukozowo - frutkozowego, barwników, sztucznych aromatów oraz konserwantów. Danonki są wzbogacone w wapń, a witamina D została do nich dodana, aby wspomagać wchłanianie wapnia. Wapń i witamina D są potrzebne dla prawidłowego wzrostu i rozwoju kości u dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 11. Nowe Danonki to strzał w dziesiątkę. Duży wybór smaków, odpowiednia konsystencja i smak to same plusy tak małego kubeczka. Danonki to doskonała przekąska dla każdego dzieciaczka. To zdrowa słodycz, którą pokocha każdy maluszek. Moje dzieciaki polubiły smak Brzoskwinia gruszka jagoda, zaś dzieci moich znajomych – wanilię.

  OdpowiedzUsuń
 12. Nowe Danonki są mega smaczne, zajada się nimi cała rodzinka.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.