Chwila Na Milke....czyli cukierki toffi z nadzieniem od Milka

Dzięki akcji na fb mam okazję i słodką przyjemność testować nowość od MILKA. Są to cukierki toffi z nadzieniem o smaku czekoladowym z czekoladą mleczną z mleka alpejskiego. Wystarczyło tylko odpowiedzieć na jedno pytanie i zostawić namiary na siebie.Cukierki rozeszły się w mgnieniu oka. Ich konsystencja w chłodzie to lekko twardy karmel wypełniony w środku czekoladą, który w buzi pod wpływem ciepła rozpływa się w ustach. Jeśli zdecydujecie się je gryźć, mogą przykleić się do zębów. Podobnie jest w cukierkach Cadbury Chocolate Eclairs.

Skład cukierków:
syrop glukozowy, cukier, mleko w proszku, tłuszcze roślinne (palmowy, kokosowy), syrop glukozowo-fruktozowy, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, laktoza (z mleka), emulgatory (E 471, lecytyna sojowa, E 476), substancja utrzymująca wilgoć (E 422), aromaty, sól, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone mleko w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny.

Synkowi bardzo posmakowały cukierki toffi od MILKA. Pyta się mnie kiedy mu takie kupię. 

Teraz moja chwila na Milkę...Chwila Na Milke....czyli cukierki toffi z nadzieniem od Milka Chwila Na Milke....czyli cukierki toffi z nadzieniem od Milka Reviewed by Testowania Czas on 16:52:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.