Flamastry dmuchane "Spray Pens" od Colorino kids

Dziś mój Synuś dostał prezent na 5. urodziny od swojej Siostrzyczki flamastry dmuchane Colorino kids

colorino


Flamastry są przeznaczone dla dzieci w wieku 4+. Opakowanie zawierało 6 flamastrów w kolorze: żółtymzielonym, pomarańczowym,  czerwonym, niebieskim i czarnym oraz dwa szablony do dmuchania. Flamastry dmuchane Colorinkids są nietoksyczne oraz zmywalne.

colorino kids

Jak używać?

Najlepiej rozpoczynać cieniowanie od brzegów dużych szablonów oraz unikać mieszania się zbyt
dużej ilości tuszu w jednym szablonie. Tusz należy rozpylać w odległości 8-10 cm od kartki.

colorino kids

Usuwanie tuszu

Tusz zmywa się ze skóry za pomocą ciepłej wody i mydła. Ubranie pobrudzone tuszem należy wyprać w ciepłej wodzie z dodatkiem detergentu. I najlepiej zrobić to jak najszybciej ;)

Jako, że Synek nie przepada za kolorowaniem obrazków jest to idealna opcja dla niego, gdyż wystarczy tylko dmuchnąć, aby rozpylić mgiełkę koloru. Można je również używać jak zwykłe flamastry. Wystarczy tylko zdjąć obudowę, wziąć do ręki i kolorować.

Oto moja praca wykonana przy użyciu flamastrów dmuchanych Colorinkids

colorino kids

Uwaga : flamastry przestają "dmuchać" farbą, gdy zostanie wciśnięta końcówka flamastra do środka. Może tak się stać, gdy dziecko za mocno rysuje jak zwykłym mazakiem. Wystarczy wtedy wycisnąć końcówkę i flamaster znów działa jak należy.

Dodatkowo, po użyciu należy zamykać flamastry, gdyż pozostawione bez zatyczki wysychają

Co zrobić, gdy wyschną? 

Trzeba zdjąć białą zawleczkę znajdującą się na końcu flamastra i psiknąć odrobinę perfum (lub czegoś innego, co zawiera alkohol), wtedy farba znajdująca się w mazaku rozpuszcza się i flamaster znów działa.

Cena ok. 13 zł

Jeżeli jesteście ciekawi opinii o flamastrach przeznaczonych dla trochę młodszych dzieci, zapraszam do przeczytania posta o  flamastrach zmywalnych Crayola Mini Kids.

Flamastry dmuchane "Spray Pens" od Colorino kids Flamastry dmuchane "Spray Pens" od Colorino kids Reviewed by testowaniaczas on 18:34:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.