Test chłonności podpaski Always Ultra

Jako #AmbasadorkaAlways, dzięki paczce od Everydayme, mogłam przeprowadzić test chłonności nowej podpaski Always UltraDo testów użyłam podpaskę Always CLASSIC i Always ULTRA SUPER PLUS. Przyznam, że fajna zabawa z tym była, takie mini laboratorium, trochę jak w reklamie Always.
Oprócz podpasek Always CLASSIC i Always ULTRA SUPER PLUS potrzebowałam jeszcze dwóch bibułek oraz dwóch saszetek z niebieskim płynem. A jaki jest skład niebieskiego płynu? Nie mam pojęcia, pewnie to tajemnica. Mogę tylko powiedzieć, że jest on przezroczysty, delikatnie niebieski.

Test chłonności nowej podpaski Always Ultra rozpoczęłam od rozpakowania i ułożenia kolejno podpasek Always CLASSIC i Always ULTRA SUPER PLUS.
Następnie wlałam tajemniczy niebieski płyn na środek podpaski Always CLASSIC. Tę samą czynność powtórzyłam z podpaską Always ULTRA SUPER PLUS. Odczekałam 3 minuty i gotowe!
Kolejnym krokiem było przecięcie na pół podpaski Always CLASSIC i Always ULTRA SUPER PLUS.Po przecięciu podpaski Always CLASSIC i Always ULTRA SUPER PLUS, ścisnęłam jednocześnie dwie podpaski. I jaki był efekt? To widać doskonale na zdjęciu. Z podpaski Always CLASSIC wyciekł płyn i bibułka jest mokra. Natomiast z podpaski Always ULTRA SUPER PLUS wysypały się jedynie żelowe kuleczki i bibułka jest sucha.
A tu znajdują się bibułki po teście z podpaskami Always CLASSIC i Always ULTRA SUPER PLUS w przybliżeniu.

Mój ranking podpasek Always już dostępny :)Test chłonności podpaski Always Ultra Test chłonności podpaski Always Ultra Reviewed by Testowania Czas on 14:24:00 Rating: 5

3 komentarze:

  1. ja też jestem testerką i muszę przyznać, że nowe podpaski są chłonne, delikatne dla skóry, cienkie i nie odklejają się. dzięki testom chłonności i wypróbowaniu wiem, że warto używać fajnie było testować polecam

    OdpowiedzUsuń
  2. Testy chłonności mnie bardzo zadziwiły. Moje przyjaciółki także. Jesteśmy pod wrażeniem nowych Always i już na pewno nie znikną z naszych łazienkowych szafek :)

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.