VIBOVIT tran norweski o smaku cytrynowym

Pogoda za oknem nie rozpieszcza. Dzieci zakatarzone i kaszlące siedzą w domu. Nawet do przedszkola dziś jedno nie poszło...A jeszcze tydzień temu było ponad 30°C i kąpaliśmy się w jeziorze. Dziś jest zaledwie 12°C...I tak sobie pomyślałam, że pora wyciągnąć VIBOVIT tran norweski z szafki i odświeżyć posta.

16.01.2015

Jakiś czas temu na FB była akcja z serii "kto pierwszy ten lepszy" i 900 osób mogło wygrać bezpłatna próbkę VIBOVIT tran norweski o smaku cytrynowym. No i tym razem udało się!!!

Otrzymałam bezpłatna próbkę tranu VIBOVIT o pojemności 250 ml. W dalszej części konkursu można było wygrać gry planszowe dla dzieci, jednak ten etap zakończył się fiaskiem. Ale za to mamy w domu zdrowy tran w sam raz dla mojego przedszkolaka.

Skład

VIBOVIT tran norweski o smaku cytrynowym składa się z oleju z wątroby dorsza, który zawiera kwasy Omega-3 (EPA i DHA). Poza tym w swoim składzie ma aromat cytrynowy co jest wyczuwalne w smaku, witaminę E (octan DL-alfa-tokoferylu), witaminę A (palmitynian retinylu) oraz witaminę D (cholekalcyferol).


Dawkowanie

Zalecana dzienna porcja do spożycia dla dzieci powyżej 3 lat oraz dorosłych to 5 ml, ok. jedna łyżeczka. Nasza opinia

VIBOVIT tran norweski ma konsystencję płynną, tłustą, podobną do oleju rzepakowego. W smaku czuć lekki posmak cytrynowy, jednak nie niweluje on "smaku" tłuszczu, który jest dla mnie wyczuwalny. Moje dziecko na pytanie jaki to smak odpowiedziało, że tran nie ma smaku. Spodziewałam się, że powie - cytryna. Lepiej nie wąchać tranu. Olej z wątroby dorsza to nie perfumy i przy tym pozostańmy. Moje dziecko pije VIBOVIT tran norweski codziennie i nie ma żadnych awersji. Po prostu pije i idzie dalej bawić się.

07.09.2015

Za oknem deszcz, do domu jakiś "bakcyl" się przyplątał, w ruch idzie VIBOVIT tran norweski. Dziś synek dostał łyżeczkę tranu i powiedział, że jest gorzki. Za to do popicia dostał wodę z miodem i jakoś poszło. Mam nadzieje, że jutro będzie lepiej się czuł i pójdzie do przedszkola. Szkoda opuszczać zajęcia. W końcu to zerówka, starszaki. Za rok idzie do szkoły :)

Cena: ok. 20 złVIBOVIT tran norweski o smaku cytrynowym VIBOVIT tran norweski o smaku cytrynowym Reviewed by Testowania Czas on 09:35:00 Rating: 5

2 komentarze:

Obsługiwane przez usługę Blogger.