Maszynka Wilkinson Xtreme3 Ultimate Plus

Testowanie maszynek Wilkinson Xtreme3 Ultimate Plus zostało zakończone. Można powiedzieć, że gładko poszło.
Kilka słów od producenta

Wilkinson Xtreme3 Ultimate Plus posiada 3 elastyczne ostrza na ruchomej główce, które idealnie dopasowują się do Twojej twarzy, zapewniając wyjątkowo gładkie golenie. 

O 50% szerszy pasek nawilżający (vs. Xtreme3 Sensitive) skutecznie nawilży i pomoże ochronić skórę przed podrażnieniami. Także pasek napinający jest o 50% szerszy - teraz Twoje golenie będzie jeszcze prostsze i bezpieczniejsze. 

Ergonomiczny kształt rączki i  o 16% większa waga sprawiają, że maszynka Xtreme3 idealnie leży w dłoni. Dzięki temu masz pełną kontrolę golenia - wszystko sygnowane charakterystycznym znakiem "X" na rączce maszynki.


Opinia

Gdy pierwszy raz wziąłem maszynkę Wilkinson Xtreme3 Ultimate Plus do ręki nie byłem do końca przekonany. Pierwsze, co rzuciło się w oczy to bardzo lekka konstrukcja. Zawsze używałem maszynek dwuostrzowych z wymiennymi końcówkami, a one mają zdecydowanie solidniejszą rączkę i pewnie stąd to wrażenie.

Ponadto gumka do naciągania skóry i zarostu, znajdująca się pod ostrzami, pod naciskiem paznokcia delikatnie kruszyła się. Jednak lekko negatywne wrażenie minęło po kilku goleniach, gdy wiedziałem już jak tym produktem się posługiwać.


Wilkinson Xtreme3 Ultimate Plus, wbrew pierwszemu wrażeniu, wykonane są naprawdę solidnie jak na jednorazówki. Podstawowym plusem tych maszynek jest ich trwałość. Po 10 goleniach nie tracą na ostrości, a pasek nadal (choć w mniejszym stopniu) nawilża skórę. Znana konkurencja po tylu goleniach kończyła w koszu.

Kolejną zaletą tych maszynek jest trudność zacięcia się nimi, co u mnie często zdarzało się przy użyciu maszynki z dwoma ostrzami. Maszynka faktycznie bardzo dobrze dopasowuje się do twarzy i dobrze goli zarost pod każdym kątem.

Jest to maszynka godna polecenia i patrząc na jej trwałość i jakość nawet cena nie przeraża.

#AmbasadorWilkinsonSkład: PEG-115M, PVP, PEG-100, Cyclodextrin, Tocopherol, Simmondsia Chinensis Butter, Butyrospermum Parkii Butter, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Maltodextrin. 

Cena: promocja w Tesco 4 szt. + 4 szt. gratis za 22,99 zł do 09.11.2015

Producent: Wilkinson Sword GMBH

Maszynka Wilkinson Xtreme3 Ultimate Plus Maszynka Wilkinson Xtreme3 Ultimate Plus Reviewed by Testowania Czas on 07:32:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.