Testowanie z Familie.pl: dzbanek Aquaphor

Już jest rozwiązanie popołudniowej zagadki z tajemniczą przesyłką do testowania. Jest to dzbanek filtrujący wodę Aquaphor Prestige, który wygrałam na portalu familie.pl


Teraz czas na testowanie i wystawienie opinii. Ale zanim to zrobię chciałabym, abyście dokładnie obejrzeli dzbanek.Dzbanek po wyjęciu z pudełka opakowany był jeszcze w folię.


Po rozpakowaniu z folii, w dzbanku znajdował się filtr, część do umieszczenia filtra, pokrywka oraz naklejki antypoślizgowe do przyklejenia na spód dzbanka.


Dzbanek został rozłożony na części, więc złóżmy go ponownie. Najpierw bierzemy pusty dzbanek i na miejscach wyznaczonych na jego spodzie naklejamy stopki antypoślizgowe.


Następnie umieszczamy w dzbanku komorę, do której później będziemy nalewać wodę.W komorze tej znajduje się otwór, w którym umieszczamy filtr. Na koniec nakładamy pokrywkę, która jest dość ciekawa, gdyż nie trzeba jej zdejmować, aby nalać wodę do środka. Więcej na ten temat w kolejnym poście.


I gotowe! W kolejnym poście będzie o tym jak przygotować dzbanek przed pierwszym użyciem do picia oraz oczywiście test.

Może tym razem uda mi się wygrać nagrodę za recenzję, a jest to roczny zapas filtrów do dzbanka.


Testowanie z Familie.pl: dzbanek Aquaphor Testowanie z Familie.pl: dzbanek Aquaphor Reviewed by Testowania Czas on 20:04:00 Rating: 5

2 komentarze:

Obsługiwane przez usługę Blogger.