AQUADOODLE XXL, czyli czyste malowanie od DUMEL

Pewnie niektórzy z Was pamiętają jak wyglądała moja kanapa po akcji małej artystki. Wtedy wybawieniem okazały się flamastry zmywalne Crayola Mini Kids. Jednak kanapę i tak trzeba było prać. Znalazłam inne rozwiązanie dla małych artystów i ich mam. Jest to mata do malowania AQUADOODLE XXL, czyli czyste malowanie od DUMELMata AQUADOODLE XXL ma wymiary 80x80 cm. Środek maty jest biały, a po bokach znajdują się kolorowe obrazki z nazwami przedmiotów (kolejność alfabetyczna) oraz z nazwami cyfr, którym przypisana jest odpowiednia liczba danego przedmiotu. Jedyne co poraziło mnie w oczy to podpis jednego z obrazków "Ósmiornica" zamiast "Ośmiornica". Taki błąd w druku. Na białym środku ukryte są też literki i cyferki, które można poprawiać flamastrem i w ten sposób rozpocząć naukę pisania.


Do maty AQUADOODLE XXL dołączony jest tylko jeden flamaster. Mata jest na tyle duża, że może korzystać z niej jednocześnie dwoje dzieci, dlatego dokupiłam drugi mazak, żeby nie wybuchła trzecia wojna światowa.Jak działa AQUADOODLE?

AQUADOODLE to malowanie czystą wodą :) Do flamastra wlewamy wodę i już po chwili można rozpocząć malowanie na macie. Następnie rysunki dziecka znikają po pewnej chwili w magiczny sposób.


Gdy mata wyschnie, można ponownie rozpocząć malowanie. I tak bez końca. Dziecko maluje, a my możemy spokojnie zająć się domowymi zadaniami, nie martwiąc się przy tym, że po powrocie do pokoju zastaniemy niezły bałagan.
Czyszczenie i pielęgnacja • Matę należy czyścić ręcznie ciepłą wodą używając miękkiej gąbki;
 • Nie wolno używać proszków do prania, wybielaczy ani innych środków czyszczących;
 • Nie prać w pralce, nie wirować i nie prasować.


Cena: 119,90 zł

Producent: DUMEL


AQUADOODLE XXL, czyli czyste malowanie od DUMEL AQUADOODLE XXL, czyli czyste malowanie od DUMEL Reviewed by Testowania Czas on 10:30:00 Rating: 5

8 komentarzy:

 1. ciekawa mata

  http://eskucinska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawa :) Nie robi hałasu ani bałaganu ;) Takie zabawki polubi każda mama.

   Usuń
 2. Całkiem fajna rzecz. Na razie jeszcze za wcześnie, ale będę miała mate na uwadze ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajna rzecz tym bardziej, że dziś mała artystka pisała flamastrem Aquadoodle po krześle i stole. I wszystko jest nadal czyste :)

   Usuń
 3. Dorosłym również dobrze się pisze

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasne, że tak. Można pisać razem z dzieckiem :)

   Usuń
 4. A czy mozna ta mate czyscic woda z plynem do naczyn??? Synek wylal jogurt i zostala plama ktora nie schodzi czysta woda. Troche tlusta chyba jest. Czy moge jej jakos zaszkodzic woda z plynem do naczyn???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Według instrukcji nie wolno. Ja nie próbowałam płynu do naczyń. A próbowałaś chusteczkami nawilżanymi dla dzieci? Zawsze możesz zrobić test na kawałku maty, żeby ewentualnie całej macie nie zaszkodzić.

   Usuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.