Activia Jogurt Naturalny i Owoce - ranking

Smakowite testowanie z TestMeToo nowych jogurtów Activia Jogurt Naturalny i Owoce już zakończone. Teraz pora na mój osobisty ranking.
Wszystkie jogurty Activia Jogurt Naturalny i Owoce bardzo smakowały mi i mojej rodzinie, dlatego ranking ułożyłam uwzględniając zawartość cukru w jednym kubeczku.  Sam jogurt nie jest słodki, słodkie są natomiast owoce, czy też dżem owocowy, znajdujący się na dnie kubeczka. Zaczynamy od najmniej słodkiego miejsca 1.Miejsce 1

Suszona śliwka

Zawartość cukru w kubeczku 10,7 g

Skład: jogurt naturalny z żywymi kulturami bakterii (jogurtowe 10⁸ jtk/g), ActiRegularis Bifidobacterium CNCM I-2494 (10⁷ jtk/g)), śliwki 8,6%, cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, oligofruktoza, stabilizator: skrobia modyfikowana, pektyny, aromat, regulator kwasowości: kwas cytrynowy.


Miejsce 2Truskawka 

Zawartość cukru w kubeczku 11,2 g

Skład: jogurt naturalny z żywymi kulturami bakterii (jogurtowe 10⁸ jtk/g), ActiRegularis Bifidobacterium CNCM I-2494 (10⁷ jtk/g)), truskawki 4,8%, cukier, żurawina 1,8%, oligofruktoza, stabilizatory: skrobia modyfikowana, karagen, skoncentrowany sok z marchwi, aromat, regulatory kwasowości: cytryniany sodu, kwas cytrynowy.


Miejsce 3

Malina 

Zawartość cukru w kubeczku 12,6 g

Skład: jogurt naturalny z żywymi kulturami bakterii (jogurtowe 10⁸ jtk/g), ActiRegularis Bifidobacterium CNCM I-2494 (10⁷ jtk/g)), maliny 8,2%, cukier, stabilizatory: skrobia modyfikowana, karagen, guma guar, skoncentrowane soki z czarnej marchwi i cytryny, aromat naturalny, regulator kwasowości: cytryniany sodu.


Miejsce 4

Brzoskwinia


Zawartość cukru w kubeczku 13,9 g

Skład: jogurt naturalny z żywymi kulturami bakterii (jogurtowe 10⁸ jtk/g), ActiRegularis Bifidobacterium CNCM I-2494 (10⁷ jtk/g)), brzoskwinie 8,2%, cukier, skoncentrowane soki z cytryny i czarnej marchwi, stabilizatory: skrobia modyfikowana, pektyny, guma guar, aromat naturalny, regulator kwasowości: cytryniany sodu.


Powyższy ranking  uwzględnia zawartość cukru w jednym kubeczku. Jeżeli natomiast interesuje Was ranking smakowy, odwróćcie kolejność ;)


Cena: 3,79 zł za dwupak 240 g


TestMeToo - dołącz do nas


Activia Jogurt Naturalny i Owoce - ranking Activia Jogurt Naturalny i Owoce - ranking Reviewed by Testowania Czas on 08:19:00 Rating: 5

5 komentarzy:

 1. Testowałam ze Streetcom. Aktivia jogurt naturalny i owoce to pyszne połączenie zdrowego jogurtu i pysznych owoców. Uważam że jest to niezwykłe i pyszne połączenie dla osób, które dbają o to co jedzą. Ja jestem zachwycona smakiem i zadowolona z niskiej kaloryczności posiłku! Wygrywa brzoskwinia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko pięknie ładnie jest pysznie i kolorowo,ale niestety jogurty smakowe Danone Activia zawierają GMO w tym wypadku konkretnie skrobię modyfikowaną co niestety dyskwalifikuje ten produkt.Dla nieobeznanych polecam dokument o firmie Monsanto,która za tym wszystkim stoi zatytułowany "Kto się boi GMO"

   Usuń
 2. Również testowałam jako Ambasadorka Streetcom :) Wśród moich przyjaciół, znajomych i rodziny okazało się, że najbardziej posmakowała Activia jogurt naturalny i owoce z brzoskwiniami :) Natomiast najmniej z śliwką. Brzoskwiniowy chwalono za kawałeczki owoców oraz słodki smak właśnie. Natomiast śliwkowy jednym odpowiadał ze względu na małą zawartość cukru, inni natomiast stwierdzili, że ten smak jest niedobry i... za mało słodki. Dobre opinie miała też truskawka :) A maliny w paczce miałam najmniej bo tylko dwa kubeczki :(
  Ważna jest również mała kaloryczność produktu. Dla mnie jogurt naturalny Activia (bez zmieszania go z owocami :D) jest jednym z najlepszych jakie jadłam.
  Activia jest the best! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Co do activi to mi się wydaje, że lepiej je omijać jeśli chodzi o te wszystkie smakowe. Zobaczcie jest tam bardzo dużo cukru a tym samym można przez nie bardzo szybko przytyć http://www.open-youweb.com/jogurt-activia-wisniowa-od-danone-opinia/ a nie utrzymać linię, dlatego najlepszy jest naturalny jaki można przygotować samemu z dodatkami owoców lub soku.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.