Gadżety ze zdjęciem idealne na prezent

Oto moja ostatnia przesyłka. Zamówiłam dwa fajne gadżety ze zdjęciem dla moich chłopaków.Jeden z gadżetów to naklejka na laptopa o ekranie 15 cali. Wielkość nadruku to 35 x 25 cm. Koszt takiego gadżetu to 25,20 zł.


Laptop chłopaków ma już kilka lat i widać na nim ślady użytkowania. Widoczne są na nim rysy, co przedstawia poniższe zdjęcie.


Dlatego pomyślałam, żeby go podliftować i zamówić tę oto naklejkę z naszymi skarbami. Teraz już nikt nie postawi na nim kubka, ani nie położy niczego na laptopa. Już ja tego dopilnuję ;)

Laptop przed liftem

Laptop po lifcie

Wydrukowana naklejka na laptopa jest świetnej jakości. Widać każdy szczegół. Nawet drobinki brokatu na twarzy ;) Wysłane zdjęcie do druku musi posiadać wysoką rozdzielczość. Poza tym, naklejka na laptopa pasuje idealnie. Można wybrać, czy naklejka ma być matowa czy błyszcząca oraz czy ma mieć zaokrąglone rogi lub nie. Ja wybrałam mat z zaokrąglonymi rogami.


Jak nakleja się naklejkę na laptopa?


Naklejkę należy naklejać bardzo powoli, więc jeśli nie mamy dużo czasu lepiej zostawić to sobie na później. Naklejka posiada pod spodem folię, którą odkleja się etapowo. Najpierw trzeba odkleić kilka centymetrów naklejki i przyłożyć ją do krótszej krawędzi laptopa, wyrównać i pomału nakleić. Następnie odklejamy folię od naklejki i przyklejamy ją do klapy. Warto mieć pod ręką miękką ściereczkę, którą można dociskać naklejkę i przesuwać nią od miejsca oklejonego do przeciwnego końca klapy, aby usunąć powietrze spod naklejki.


Drugi zamówiony przeze mnie gadżet to koszulka z nadrukiem dla mojego męża z logo jego ulubionych samochodów.


Koszulka jest bardzo dobrej jakości. Wymiary koszulki są zgodne z tabelą, dzięki temu trafiłam z rozmiarem.


Koszulka koloru białego firmy Fruit Of The Loom dostępna jest w cenie 30,10 zł.Według informacji na stronie, na której zamawiałam gadżety, do nadruku koszulek wykorzystywana jest technologia druku cyfrowego, dzięki której jakość nadruku jest fotograficzna, a nadruk nie spiera się przy częstym praniu i użytkowaniu. Przetestujemy ;)

.
Gadżety zamówiłam na stronie Primagia.pl. Edytor zdjęć na stronie jest bardzo łatwy w użyciu. Zajęło mi dosłownie chwilę przygotowanie zamówienia do wysłania. O wiele więcej czasu poświeciłam na wybór zdjęć. Nie wiedziałam jakie wybrać, bo jest ich tak wiele :)

Na stronie znajdziecie również wiele innych gadżetów z własną grafiką: etui na telefon czy tablet, fartuchy kuchenne, karty, kubki, kufle, magnesy, magnesy z notesem, obrazy, podkładki pod kubki, podkładki pod mysz, poduszki, puzzle, śliniaczki, śpioszki, torby, worki na buty, zegary czy zeszyty. 

Można tam znaleźć niepowtarzalny prezent na każdą okazję: na urodziny, na imieniny, Dzień Babci, Dzień Dziadka, Dzień Mamy, Dzień Dziecka, Dzień Taty, czy też inną okazję.Gadżety ze zdjęciem idealne na prezent Gadżety ze zdjęciem idealne na prezent Reviewed by Testowania Czas on 08:35:00 Rating: 5

2 komentarze:

Obsługiwane przez usługę Blogger.