Kampania Kroker dobiegła końca

Smakowita kampania Kroker dobiegła końca. Dla niewtajemniczonych przypomnę, że Krokery testowałam dzięki Streetcom. Jeżeli Ty również chcesz testować produkty, podobnie jak ja, nic nie stoi na przeszkodzie.


Wystarczy tylko zarejestrować się tu <klik>, wypełniać ankiety i może to właśnie Ty już niedługo zostaniesz Ambasadorem Streetcom. Gdy szczęście się do Ciebie uśmiechnie, będziesz mógł testować produkty w zaciszu domu. Ale pamiętaj o wypełnianiu raportów  z rozmów, dzieleniu się opinią o produktach z innymi oraz samymi produktami. Gdy będziesz aktywny możesz otrzymać dodatkowe prezenty, tak jak ja w ostatnim tygodniu.

Będąc w pracy odebrałam telefon od miłej Pani ze Streetcom z podziękowaniami za kampanię z informacją, że otrzymam prezent za kampanię Kroker. Już następnego dnia dzwonił do mnie kurier, że ma dla mnie przesyłkę. Niestety nikogo nie było w domu, więc zaoferował, że przyniesie przesyłkę już po swojej pracy, gdy będę w domu. Z Panem kurierem z DPD nigdy nie było problemu.


Gdy tylko otworzyłam przesyłkę szybko zrobiłam zdjęcia, bo gdy dzieciaki zobaczyły kabanosy od razu rzuciły się w ich stronę. Z tego co wiem, to inne dzieciaki wolą parówki, moje natomiast wolą kabanosy. A w paczce znalazły się poniższe smakowite kabanosy w trzech smakach i gadżety, które już znalazły właścicieli.


Wśród kabanosów znalazły się klasyczne, o smaku pizzy i chorizo. Natomiast wśród gadżetów był fartuszek z logo Indykpolu, dwie smycze, 2 długopisy i 2 "MENskie" kubki.

Lubię otrzymywać takie paczki niespodzianki. A Ty?

Kampania Kroker dobiegła końca Kampania Kroker dobiegła końca Reviewed by Testowania Czas on 07:00:00 Rating: 5

10 komentarzy:

 1. Kabanosy o smaku chorizo? Wow, nie jadłam! Z chęcią bym się skusiła! :) Jestem ich bardzo ciekawa :) Pozdrowionka cieplutkie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna przesyłka, na mojej diecie tłuszczowej też bym chętnie przygarnęła takie kabanosy :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam kabanosy jestem ciekawa tych o smaku pizzy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przesyłki niespodzianki są najlepsze:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super ;) U nas krokery szału nie wywołały ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. O, ale super. Urocze te kubki.

  OdpowiedzUsuń
 7. Takie paczki są najlepsze! A te kubki - wymiatają ♥

  OdpowiedzUsuń
 8. Pyszne te kabanosy

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.