Czysta woda zdrowia doda z Aquaphor

Jakiś czas temu moja 3-latka woła:" Mamo, chcę pić!". Mówię do niej:"Przecież masz w kubeczku picie". Ona na to:"To nie jest picie, to jest sok!". Poszłam i przyniosłam jej wodę filtrowaną. To było picie!

masza i niedźwiedź

I tak to przy pomocy Maszy i Niedźwiedzia uzyskałam krystalicznie czyste picie dla mojej własnej Maszy ;).

masza i niedźwiedź

W środku pudełka znalazł się dzbanek Aquaphor Jasper w kolorze wiśniowym o pojemności całkowitej 2,8 l, w tym 1,5 l wody przefiltrowanej.

masza i niedźwiedź

Do dzbanka były dołączone naklejki antypoślizgowe, które należy przykleić samodzielnie na dnie dzbanka w odpowiednio do tego wyznaczonych miejscach.

masza i niedźwiedź

masza i niedźwiedź

Wkład dzbanka w kolorze wiśniowym mieści filtr B25 Maxfor, który był dołączony do zestawu.

masza i niedźwiedź

Filtr usuwa z wody większość szkodliwych zanieczyszczeń, poprawia jej kolor, smak i zapach. Jego wydajność to 200 litrów, czyli około 2 miesięcy użytkowania w zależności od jakości wody. 

masza i niedźwiedź

masza i niedźwiedź

Całość dopełnia wiśniowa pokrywka, która jest otwierana. Wystarczy tylko nacisnąć przycisk jednym palcem, by ta otworzyła się i z łatwością można było nalać wodę do środka.

masza i niedźwiedź

masza i niedźwiedź

masza i niedźwiedź

Na pokrywce znajduje się wskaźnik mechaniczny, który pokazuje nam kiedy trzeba wymienić wkład filtrujący. Informuje nas on o przybliżonym % stopniu zużycia filtra. Liczone jest to przy każdym otwieraniu pokrywki, dlatego bez potrzeby nie bawcie się tym :-)

masza i niedźwiedź

A tak prezentuje się dzbanek w całej okazałości.

masza i niedźwiedź

Przygotowanie dzbanka przed pierwszym użyciem

Myjemy dzbanek pod bieżącą wodą. Następnie zanurzamy filtr w dzbanku na 10 minut. Po upływie tego czasu wkładamy filtr do dzbanka i filtrujemy wodę w  3 razy. Dopiero 3 filtracja pozwala cieszyć się nam smaczną i czysta wodą. Postępujemy tak tylko przed pierwszym użyciem filtra. Czyli jak zmieniamy filtr na nowy, czynność powtarzamy.

masza i niedźwiedź


W środku pudełka czekał jeszcze prezent dla najmłodszych od Maszy i Niedźwiedzia w postaci 6 naklejek z bohaterami kreskówki. Dzieci lubią takie gadżety. Moją młodszą pociechę, fankę Maszy, bardzo ucieszyły.

masza i niedźwiedź

A jak smakuje woda filtrowana?

Woda filtrowana jest zdecydowanie smaczniejsza od tej bezpośrednio nalanej z kranu. Jest słodsza w smaku i bardziej "aksamitna". Moja cała rodzina pije wodę filtrowaną. Możecie przekonać się, że czysta woda zdrowia doda z Aquaphor dzięki  testowi wody filtrowanej, który znajdziecie tutaj<<<klik>>>.

Kupując dzbanek Aquaphor w promocyjnym pudełku Masza i Niedźwiedź możecie nie tylko zachęcić Wasze pociechy do picia wody, ale także wziąć udział w konkursie i wygrać atrakcyjne nagrody.


Czy Wy i Wasze dzieciaki pijecie wodę filtrowaną?

Dziękujemy firmie Aquaphor za możliwość testowania dzbanka z Maszą 👚 i Niedźwiedziem 🐻.

Czysta woda zdrowia doda z Aquaphor Czysta woda zdrowia doda z Aquaphor Reviewed by Testowania Czas on 07:00:00 Rating: 5

8 komentarzy:

 1. Ja miałam z innej firmy i jestem kaciała bo upadł mi z wysokości na posadzkę i dzbanek pękł :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam taki dzbanuszek z Dafi ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Całkiem fajna sprawa ale nigdy jeszcze się z taką firmą nie spotkałam.
  Jestem bardzo ciekawa czy mi by posłużyła i zasmakowała taka czysta woda.
  Może kiedyś spróbuję. Może się skuszę :)
  Pozdrowionka serdeczne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Używam tez do wszystkiego, ale mimo wszystko wolałabym najpierw przygotować tą wodę i dopiero dać dziecku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U nas nie ma takiej potrzeby, by dodatkowo ją przegotowywać. Woda jest naprawdę bardzo dobrej jakości, a po filtracji jest delikatna i jeszcze smaczniejsza.

   Usuń
 5. Taki dzbanek to inwestycja, która na pewno zaprocentuje. Nie tylko w wymiarze finansowym, ale i zdrowotnym :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.