LEGO Mixels seria 5: Klinkers JINKY 41537

LEGO Mixels to małe potworki stworzone z klocków LEGO, zamknięte w foliowych paczuszkach. Pojawiły się w 5 seriach. Każda seria to 3 różne plemiona. Dodatkowo w każdym plemieniu występują po 3 stworki. Czyli mamy ich łącznie....45....Dobrze liczę?


SERIA 1 to: INFERNICI (Flain, Vulk, Zorch), KRAGSTERZY (Krader, Seismo, Shuff), ELEKTROIDZI (Teslo, Zaptor, Volectro).

SERIA 2 to: FROSTIKONOWIE (Slumbo, Lunk, Flurr), GANG KŁÓW (Chomly, Gobba, Jawg), FLEXERZY (Kraw, Tentro, Balk).

SERIA 3 to: CLORP CORP (Glomp, Glurt, Torts), SPIKELI (Footi, Scorpi, Hoogi), CZARODZIEJCÓW (Mesmo, Magnifo, Wizwuz).

SERIA 4 to: ORBITONS (Rokit, Niksput, Nurp-Naut), INFERNITES (Meltus, Flamzer, Burnard), GLOWKIES (Globert, Vampos, Boogly).

SERIA 5 to: KLINKERS (Gox, Jinky, Kamzo), FROSTICONS (Krog, Chilbo, Snoof), LIXERS (Spugg, Turg, Tungster).

Paczuszka Mixels zawierała zestaw klocków LEGO do zbudowania stworka-potworka oraz instrukcję budowania. LEGO Mixels przeznaczone jest dla dzieci 6+, ale i 5 latek poradzi sobie z budowaniem.Po połączeniu trzech postaci z jednego plemienia można stworzyć MAKSA, czyli gigantycznego Megamiksela, który posiada wszystkie ich moce. Wszystkie potworne Mixelki można ze sobą łączyć i powstają wtedy naprawdę straszne potwory.

U nas na stałe zagościł Klinkers JINKY z serii 5. To starzejąca się gwiazda heavy metalu, rozgrzana jak kocioł. Ten członek plemienia Klinkerów, zamieszkującego złomowiska planety Mixel, zwiedził kawał świata i widział już wszystko. Długoręki Jinky jest zwykle wyluzowany i spokojny, ale przyparty do muru. Ten stary rockman przypomni sobie heavymetalową młodość! Na razie nie ma jeszcze towarzyszy. Ale jak się prezentuje.

Jinky posiada ruchome ręce i nogi. Potrafi się zmieniać i wyginać jak Transformers. Na czubku głowy umieszczona została kierownica. Jego ręce przypominają śruby zakończone kluczem mechanicznym. Do tego jego nogi wyposażone są w koła. A te jego zębiska! Lepiej nie wkładać tam palca ;)

Cena: 18 złLEGO Mixels seria 5: Klinkers JINKY 41537 LEGO Mixels seria 5: Klinkers JINKY 41537 Reviewed by Testowania Czas on 07:30:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.