MAGIC TOWEL - czyli magiczny ręczniczek by Cien Kids

Z moim małym Panem Gadżetem aż strach wyjść na zakupy. Zawsze znajdzie coś dla siebie. Oczywiście za każdym razem musi być to gadżet, bo bez tego nie da się żyć. Tym  razem będąc na zakupach w Lidlu wynalazł coś bardzo małego z logiem "finding Nemo" by Disney PIXAR. Był nawet gotowy zrezygnować z lodów (po nie właśnie zaszliśmy do Lidla), by mieć właśnie ten gadżet.
Tym gadżetem okazał się magic towel, czyli magiczny ręczniczek.A dlaczego jest on magiczny?Zapakowany magic towel ma wymiary 6x7 cm. Po wyjęciu z opakowania przypomina suchy papier. Wystarczy zamoczyć go w wodzie i po chwili zamienia się on w puszysty i miękki ręcznik z zabawnym motywem o wymiarach 30x30 cm. Mała rzecz, niedroga, a ile radości sprawiła. Sama magia ;)

Skład: 100% bawełna


MAGIC TOWEL - czyli magiczny ręczniczek by Cien Kids MAGIC TOWEL - czyli magiczny ręczniczek by Cien Kids Reviewed by Testowania Czas on 21:33:00 Rating: 5

4 komentarze:

 1. Wygląda świetnie i zabawnie :) a co dzieje się z ręczniczkiem, kiedy wyschnie, czy ponownie wraca to swoich bardzo małych rozmiarów i znów przypomina suchy papier?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ręczniczek po wyschnięciu nie wraca do poprzednich rozmiarów. Można za to powiesić go w łazience, żeby służył dziecku do wycierania rąk. Może dzięki temu nie będzie problemu z myciem rąk. Zobaczymy ;)

   Usuń
 2. ja to kupiłam w sklepie DINO, ale z motywem krainy lodu :P

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.