Dziś Światowy Dzień Pluszowego Misia

W 2002 roku, w 100. rocznicę powstania zabawki misia, dzień 25 listopada ustanowiony został Światowym Dniem Pluszowego Misia. To zaledwie 13 lat temu...


Dziś dzieci, pomimo, że nie można przynosić zabawek, przynoszą do przedszkola pluszowe Misie. W żłobku nawet przebierają się za Misie :)


To nasza kolekcja Misiów. Jeden gości dziś w przedszkolu, więc nie załapał się do zdjęcia. Mogę tylko powiedzieć, że jest on miniaturką ciemno brązowego Misia ze zdjęcia. 


Miś ten jest projektu Barbara Bukowski Design. Firma Bukowski Design została założona w 1990 roku w Sztokholmie. Misie można kupić w stacjonarnym sklepie - Galerii Bukowski, która znajduje się w Krakowie przy ul. Siennej oraz w sklepie internetowym.Nasz Miś ma ruchomą głowę, ręce oraz nogi. Jego miniaturka także. Miś jest mięciutki i pozwala się przytulać tak często, jak chce dziecko, szczególnie w nocy :)

Taki czy inny Miś to wspaniała zabawka, a także prezent na urodziny, od Świętego Mikołaja czy też bez okazji. Dzieciaki uwielbiają przytulaki.

UŚMIECHNIJ SIĘ DZIŚ I PRZYTUL MISIADziś Światowy Dzień Pluszowego Misia Dziś Światowy Dzień Pluszowego Misia Reviewed by Testowania Czas on 12:00:00 Rating: 5

2 komentarze:

  1. Moja córka również zanosiła misia ale do szkoły (jest w drugiej kasie),nawet odbył się specjalny apel z tej okazji:-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Fajnie, że szkoły też uczestniczą w tak przytulaśnym dniu, jakim jest Światowy Dzień Pluszowego Misia.

      Usuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.