Activia Jogurt Naturalny i Owoce - nowa paczka

Pamiętacie moją uszkodzoną przesyłkę z jogurtami Activia Jogurt Naturalny i Owoce? Otrzymałam drugą, która przyszła w idealnym stanie.Tym razem owoce w jogurcie są wyraźnie widoczne, niezmieszane z jogurtem, jak poprzednio. Teraz mogę próbować oddzielnie jogurt i oddzielnie owoce :)


Paczka była zdecydowanie lepiej zabezpieczona w środku. Przyznam, że nie spodziewałam się drugiej paczki, za co serdecznie dziękuję. Pamiętajcie, by w takich sytuacjach udokumentować wszystko zdjęciami i zgłosić to gdzie trzeba ;)

#ActiviaTestMeTooTestMeToo - dołącz do nas

Activia Jogurt Naturalny i Owoce - nowa paczka Activia Jogurt Naturalny i Owoce - nowa paczka Reviewed by Testowania Czas on 11:08:00 Rating: 5

1 komentarz:

  1. Jogurt godny polecenia.Przede wszystkim jest bez cukru, co jest bardzo ważne dla naszej rodziny.Dbając o nasze zdrowie można sobie pozwolić na przyjemność.warstwa jogurtu jest delikatna ma odpowiednia gęstość.Warstwa owoców posiada niewielkie kawałki danego owocu.Można najpierw zjeść warstwę jogurtu, potem owoce lub zmieszać razem.Activia działa także zbawiennie na nasz układ trawienny, codziennie jeden kubeczek wystarczy by przywrócić równowagę:)Cena jest także korzystna za dwa kubeczki.

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.