Pieniądze za ankiety czyli jak zarabiać przez internet

Jeżeli posiadasz komputer, dostęp do internetu, masz chwilę wolnego czasu i chcesz zarobić kilka zł to możesz to zrobić bez wychodzenia z domu. Wystarczy wypełniać ankiety i wyrażać swoją opinię. To proste!

Źródło: epanel


Do każdej ankiety dostajemy zaproszenie poprzez email. Jeżeli zakwalifikujemy się do danej ankiety (pytania kwalifikujące) i wypełnimy całą ankietę, dostajemy pełne wynagrodzenie. Jeżeli nie zakwalifikujemy się, nic straconego, dostajemy wtedy część wynagrodzenia za poświęcony czas, o czym jesteśmy informowani na samym początku. Od Ciebie zależy czy chcesz wypełnić ankietę czy nie. 

Wypłata następuje po uzbieraniu minimum 50 punktów, co daje równowartość 50 zł. Wypłaty realizowane są na  życzenie ankietera. Zachęcam do rejestracji poprzez kliknięcie w słowo "ZAREJESTRUJ SIĘ" widoczne pod artykułem.

Jeżeli macie jeszcze jakieś uwagi czy wątpliwości to  zapraszam do komentowania lub zadania pytania poprzez email, który znajduje się w zakładce Współpraca i Kontakt.


Pieniądze za ankiety czyli jak zarabiać przez internet Pieniądze za ankiety czyli jak zarabiać przez internet Reviewed by Testowania Czas on 08:49:00 Rating: 5

7 komentarzy:

 1. Czy ta strona jest sprawdzona i wiarygodna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie czekam na pierwszą wypłatę :)

   Usuń
  2. Kurcze bo jestem trochę nieufna, co do takich form zarabiania. Ale niestety nie będę miała możliwości póki co zarabiać, a tak to zawsze coś by wpadło. Mogłabym prosić o jakiś kontakt?

   Usuń
  3. Zapraszam do zakładki "Współpraca i kontakt".

   Usuń
 2. Lubię wyrażać swoją opinie na różne tematy w ankietach..
  Obecnie biorę udział w ankietach przesyłanych od panel ariadna, fakt zarabiać tam nie można ale za punkty można wybrać sobie drobny prezent. Polecam zajrzeć :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie słyszałam o tym. Zajrzę tam na pewno :)

   Usuń
 3. Ja bardzo sobię chwalę aplikację Streetbees, wykonuje się zadania i płacą za zrobienie kilku zdjęć,filmu czy ankiety :) https://www.facebook.com/Streetbees-Polska-1719767088241827/?fref=ts

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.