Tomek i Przyjaciele: Lądowisko Harolda od Fisher-Price

A teraz coś dla małych miłośników bajki Tomek i Przyjaciele. Przedstawię Wam zabawkę, którą wygrał mój synek. Jest nią Lądowisko Harolda mały zestaw ratunkowy od Fisher-Price.


Zabawka ta przeznaczona jest dla dzieci w wieku 3-6 lat, choć moja dwulatka też się nią bawi i całkiem nieźle jej idzie.  Cały zestaw składa się z zaledwie 6 elementów: torów, helikoptera, zestawu ratowniczego, lądowiska i dwóch podpór lądowiska.


Tory posiadają dźwignię, za pomocą której można zatrzymywać i puszczać lokomotywy. Helikopter ma zaczep, przy pomocy którego można transportować zestaw ratunkowy.


Lądowisko, gdy helikopter na nim wyląduje (lub po prostu się je przyciśnie), wydaje dźwięki i świeci. Ale uwaga, nie można tego wyłączyć, po wciśnięciu ścieżka dźwiękowa sama musi się skończyć. Początkowo fajnie się tego słucha ze względu na realność dźwięku, jednak na dłuższą metę dziecko musi iść z zabawką do swojego pokoju. Ale tak jest z większością zabawek, które wydają dźwięki. Można też wyjąć baterie.


Lądowisko Harolda można łączyć z innymi zestawami serii Tomek i Przyjaciele.

Cena: ok. 100 zł


Czy Wasze dzieci lubią Tomka i jego przyjaciół?

Tomek i Przyjaciele: Lądowisko Harolda od Fisher-Price Tomek i Przyjaciele: Lądowisko Harolda od Fisher-Price Reviewed by Testowania Czas on 07:00:00 Rating: 5

11 komentarzy:

 1. Nawet fajna zabawka, ale nie dla chrześniaka mojego Darka, on to jest taki psuj że jeden dzień i do wyrzucenia. Ostatnio kupiliśmy autko sterowane na pilot to rozwalił je na części pierwsze...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moi Testerzy jeszcze nie zepsuli, a też potrafią ;) Muszę Tobie przyznać, że dzieci potrafią psuć :)

   Usuń
 2. Świetna zabawka, mój syn ma ostatnio bzika na punkcie różnych samolotów i helikopterów :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wyrosłam już z zabawek, a w mojej najbliższej rodzinie nie ma małych dzieci. Jednak taki zestawik na pewno jest w stanie ucieszyć niejednego malucha :) Zwłaszcza Chłopca, choć ja jako dziecko bawiłam się kolejką elektryczną i autkiem zdalnie sterowanym i jakoś mi to nie zaszkodziło :D Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mój Antek oszalałby z radości :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mój syn jeszcze parę lat temu miała fazę na Tomka i przyjaciół ;)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.